Валюта:

Обліковий запис

Тел.: +380985894267

Замовити онлайн зараз!

робочий час

Пн. - Птн.: 8.00 - 18.00

Безкоштовна доставка

Замовлення понад 2000 грн.

100% повернення

Протягом 10 днів після доставки

My Cart:
Разом 0,00 грн.
 x 

Your shopping cart is empty!

Разом 0,00 грн.
×

Повідомлення

Please create a menu item for the Custom Filters results page

 
 

slide 1

На Косівщині протікають живописні гуцульські ріки: Рибниця, Пістинька, Черемош. Купання у гірських річках і, особливо, в водоспадах, дає неперевершене відчуття єднання з природою і заряд здоров’я і радості. Потоки стрімкі, сильні і чисті. Таке є тільки в Карпатах - душ Шарко під відкритим небом. На це варто зважитись, навіть якщо страшно підставити спину під студений струмінь. Температура води влітку сягає до 22°.
Санаторій «Карпатські зорі» пропонує в літній період своїм відпочиваючим купання в басейні, заповненому мінеральною водою (типу Солотвинських мінеральних озер).
Вас зустрінуть на карпатській землі згідно з місцевими традиціями — почастують національними напоями та стравами (банушем, грибами, смачною фореллю), розважать автентичною гуцульською піснею. Влаштують мандрівку, відповідну до ваших уподобань: неважку і не втомливу, чи таку, де ви зможете подолати труднощі і відчути перемогу над собою. Також ви будете мати нагоду поласувати дарами Карпатських лісів грибами, чорницями, суницями.

31Изображение 167

Изображение 005

Коментувати (0 Коментарів)

DSC 1 49 Виготовлення одягу – підгалузь галузі художнього текстилю та кушнірства, що займається виготовленням одягу з метою його використання в побуті, обрядових традиціях, народній творчості та як предметів декоративно-прикладного мистецтва.

Гуцульський одяг – це повний комплект одягу, що включає білизну, сорочки, головні убори, верхній одяг та інші предмети з тканин, трикотажу, хутра, шкіри та інших матеріалів.

Коментувати (0 Коментарів)

140Місто Косів Івано-Франківської області на сьогоднішній день є одним з найвідоміших карпатських курортів.

Чудова природа, багата історико-культурна спадщина робить його привабливим для туристів не тільки з України, а й закордону.

Туристів, які приїжджають в Косів, вражає приголомшлива природа: мальовничі гори, гірські річки та озера.

Коментувати (1 Коментар)

IMG 0643Вироби зі шкіри – підгалузь комплексу народних художніх промислів, що займається виготовленням виробів зі шкіри, хутра та пошиття одягу з метою їх використання в побуті, обрядових традиціях, народній творчості та як предметів декоративно-прикладного мистецтва.

Коментувати (0 Коментарів)

Сторінка 1 із 2