Валюта:

Обліковий запис

Тел.: +380985894267

Замовити онлайн зараз!

робочий час

Пн. - Птн.: 8.00 - 18.00

Безкоштовна доставка

Замовлення понад 2000 грн.

100% повернення

Протягом 10 днів після доставки

My Cart:
Разом 0,00 грн.
 x 

Your shopping cart is empty!

Разом 0,00 грн.
×

Повідомлення

Please create a menu item for the Custom Filters results page

GarkusГаркус Олег Зіновійович народився 21 червня 1973 року в м. Косові.

З 1980р. по 1988р. навчався в середній школі № 1 м. Косова. З 1988р. по 1993р. у Косівському технікумі художніх народних промислів на відділі художнього металу (сьогодні Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв), учень по металу.

З 2002 р. по 2004 р. навчався на заочному відділенні художнього металу Косівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва і отримав ступінь бакалавра, 2005 р. диплом спеціаліста, 2008 р. диплом магістра, аспірат Львівської національної академії мистецтв.

З 2000 р. працює у Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва на кафедрі ПДМ, відділ художнього металу викладачем предмету "робота в матеріалі" та "композиція".

З 2005р. працюю на посаді завідувача циклом художнього металу училища КІПДМ, а із 2007р. на посаді завідувача відділом ХМ кафедри ПДМ КІПДМ ЛНАМ.

За період після закінчення навчання в технікумі створив близько 140 творчих робіт які знаходяться в приватних осіб, приватних колекціях на Україні та закордоном — українській діаспорі Канади (Торонто), українській діаспорі Сполучених Штатів Америки (Нью-Йорк), Польщі, Прибалтиці.

Учасник круглого столу на міжнародній виставці "Ювелір експо - 2005" по питанню "Учбові заклади, їх роль та підготування спеціалістів-художників для ювелірної промисловості, збереження національних традицій в ювелірній промисловості", де мав доповідь на тему — "Збереження та примноження національних традицій Гуцульщини в Косівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва", постійний учасник регіональних, обласних та всеукраїнських виставок, дипломант ІІІ міжнародного огляду-конкурсу дизайнерських шкіл, дипломант спілки дизайнерів України м. Харків, нагороджений дипломом Львівської національної академії мистецтв за підготовку фахівців вищої кваліфікації.

Брав участь на міжнародній виставці-конкурсі на кращий ювелірний дизайн в м. Києві організованій ведучими ювелірними підприємствами України "Експо-плаза 2005", на міжнародному дійстві "Свято ковалів" 2006-2010рр. у м. Івано-Франківську, про що були отримані відповідні дипломи, зокрема нагороджено дипломом відділ художнього металу КДІПДМ.

Займається методичною роботою, підготував до захисту як керівник ряд дипломних робіт.