Валюта:

Обліковий запис

Тел.: +380985894267

Замовити онлайн зараз!

робочий час

Пн. - Птн.: 8.00 - 18.00

Безкоштовна доставка

Замовлення понад 2000 грн.

100% повернення

Протягом 10 днів після доставки

My Cart:
Разом 0,00 грн.
 x 

Your shopping cart is empty!

Разом 0,00 грн.

101   

    Пропонуємо Вам дизайнерську обробку будинків і помешкань в гуцульському стилі.

    Головна задача, яку виконують наші дизайнери - дизайн приміщення, що відповідає індивідуальності людини, яка має в ньому жити чи знаходитися, її звичкам, темпераменту, способу життя. Ну, і природно, задовольняти смаки і переваги господаря. А гуцульський стиль з яким працюють наші дизайнери, виконується з використанням тільки натуральних матеріалів притаманних Гуцульщині: деревина, метал, лоза, глина, натуральні тканини, овеча шерсть та основа нашого дизайну це ручна робота.

2    При цьому основна задача дизайнера, з огляду на спосіб життя і побажання господаря будинку, зробити так, щоб у дизайні інтер'єра будинку, сауни, лазні чи дачі простежувалася загальна лінія і його окремі елементи гармонійно і природно сполучалися між собою, створювали цільний образ -визначений стиль помешкання.

Дизайнер при необхідності і за бажанням замовника знайде ідеальне сполучення різних матеріалів у просторі однієї кімнати чи всього будинку.

    У кожного з мешканців дому свої смаки, і кожний повинен мати в будинку свій куточок, у якому він почував би себе максимально затишно. Але такий будинок ризикує перетворитися в накопичення не поєднуваних між собою предметів і деталей дизайну. Знайти рішення й органічно сполучити побажання всіх членів будинку, котеджу, чи дачі - пряма задача наших дизайнерів.

    Гуцульщина дуже етнічна та самобутня частина України і саме її самобутність дає людям відчути себе особливо природними та вільними. А гуцульський стиль в оформленні інтер’єрів та екстер’єрів дозволяє відчувати людині особливий затишок та атмосферу завдяки аромату та структурі натуральних матеріалів, та особливому гуцульському художньому стилю який створюють майстри – ремісники.

    5Сучасний світ все більше і більше прагне нових дизайнерських рішень і стилів, і все частіше повертається до етнічного та забутого. В останній час гуцульський стиль в інтер’єрі стає все більш актуальним та набуває все більшої популярності.

    Довідка:
    Екстер'єр (фр. extrieur, лат. exterior — зовнішній) — художнє та архітектурне зовнішнє оформлення будівлі, та прилеглих територій.

    В основі дизайну екстер'єру лежить синтез прагматичних і художніх ідей і рішень, спрямованих на поліпшення умов існування людини в цілісній естетично досконалій формі. Дизайн будинку чи котеджу - це не менш важливо, ніж будівництво самого будинку. Будинок і дизайн - нерозривні поняття.

    Інтер'єр (фр. intrieur — внутрішня частина, середина від лат. inerior — ближчий до середини): архітектурно й художньо оздоблена внутрішня частина будинку, приміщення, яке забезпечує людині сприятливі умови життєдіяльності; внутрішній простір будівлі чи окремого приміщення, архітектурне вирішення якого визначається його функціональним призначенням.

    Вироби для оздоблення інтер'єрів та екстерє'рів Ви також можете подивитись в нашому інтернет магазині!